Aalborg - fredag 27., lørdag 28. og søndag 29. marts 2020

Udstillerliste

Udstillerliste - FORÅR '19

Besøg messens mange udstillere - listen opdateres løbende
Seneste opdatering: 5. april kl. 09:45

  1. Algebekæmperen, D93+F603, www.algebekaemperen.dk
  2. All Sales Trading - IZGO Naildesign, C220, www.allsalestrading.nl
  3. Aqua Danmark A/S, C252, www.aquadanmark.dk
  4. Aurem Hørecenter, A148, www.aurem.dk
  5. Bad Eksperten, C228, www.badeksperten.dk
  6. Biopejs-shop.dk, A101, www.biopejs-shop.dk
  7. Bloomon Danmark ApS, A179, www.bloomon.dk
  8. Bravo Tours A/S, A150, www.bravotours.dk
  9. Brinck Isenkram, G370, www.brinckisenkram.dk
  10. Butik Hjortshøj, E542
  11. Cannabis Nordjylland, C222
  12. CBD4Everyone, E440, www.cbd4everyone.dk
  13. CC-Trading ApS, C250, www.cc-trading.dk
  14. Codan Forsikring A/S, D96, www.codan.dk
  15. Color Hotel Skagen A/S, A116, www.skagenhotel.dk
  16. Crawford Portcenter Danmark, A166, www.crawforddanmark.dk
  17. C.W. Obel Cigarmagernes Klub, C277
  18. Cyperns Turistråd, A107
  19. Dancyp Vinimport, E520, www.dancyp.dk
  20. Dansk Algeservice ApS, F660, www.danskalgeservice.dk
  21. Dansk Handel & Finans Aps, G304, www.dansk-handel.com
  22. Dansk Hus & Have Service ApS, A120, www.danskhusoghaveservice.dk
  23. Deal.dk A/S, C238, www.deal.dk
  24. desaGraf, G333, www.desagraf.dk
  25. Det Konservative Folkeparti, C273, www.konservative.dk
  26. Det Sunde Slik, E532, www.detsundeslik.dk
  27. Diabetesforeningen - Aalborg Lokalforening, C261, www.aalborg.diabetes.dk
  28. Diasport, G306, www.diasport.nu
  29. DinOptik, C204, www.dinoptik.dk
  30. DK Lagersalg, G346+G348
  31. DN Isolering, D90, www.dn-isolering.dk
  32. Dronninglund Sparekasse, A168, www.dronspar.dk
  33. Ejendomsmæglerfirmaet John Frandsen, A151, www.johnfrandsen.dk
  34. Energetix Magnetsmykker, E452, www.in-magnetic.dk
  35. Eniig, A114, www.eniig.dk
  36. Exclusiva International Gourmet, E504, www.exclusivainternationalgourmet.dk
  37. Falck Alarm, C257, www.falckalarm.dk
  38. FC Beton A/S, A128, www.fc-beton.dk
  39. Festival Strømper, G308, www.festivalstromper.dk
  40. Filius, G330, www.facebook.com/Filius
  41. Fjernstyret.dk, E454, www.fjernstyret.dk
  42. Forever Living Products, NDSnewlife, E404+F604, www.ndsnewlife.dk
  43. Frostline A/S, C275, www.frostline.dk
  44. Funcenter ApS, C210, www.funcenter.dk
  45. FØNIX Komfort Elscooter, C243, www.fonixkomfort.dk
  46. Galleri Lustrup, C226, www.gittelustrup.dk
  47. Garderoben Aalborg, G310, www.garderobenmors.dk
  48. GF Forsikring, A158, www.gfforsikring.dk
  49. Gladgris, E590
  50. GuldBageren Vestbyen, E512, www.guldbageren.dk
  51. Hede's Have & Entreprenørservice, A180, www.hhe9270.dk
  52. Hennings Delikatesser, E598
  53. Himmelsengen, A144, www.himmelsengen.dk
  54. Himmerland Forsikring, A145+F605, www.himmerland-forsikring.dk
  55. Hjerteforeningen Aalborg, C266, www.hjerteforeningen.dk
  56. Holm EL & VVS A/S, A110, www.holmelvvs.dk
  57. Homefront.dk, A199, www.homefront.dk
  58. Honning fra Jens & Leif, E550
  59. Hotel Pinenhus ApS, C218, www.pinenhus.dk
  60. House of Melfar, C263, www.facebook.com/HouseOfMelfar
  61. Hvidbjerg Vinduet, A135, www.hvidbjergvinduet.dk
  62. Høgh Møbler, A112, www.hogh-mobler.dk
  63. Ingstrup Mejeri, F670, www.ingstrup-mejeri.dk
  64. Instant Taste ApS, E546, www.instanttaste.dk
  65. Interior anno 2017, G374, G376, G380, G384, G394, www.facebook.com/madssoendergaardjensen
  66. Janne K. Kolding ApS, G300, www.janne-k.dk
  67. Jensens Frilandsgrise, E570, www.facebook.com/Jensen.frilandsgrise
  68. Jyllands Markisefabrik A/S, F638, www.j-m.dk
  69. Jysk Varmeservice ApS, C212, www.jyskvarmeservice.dk
  70. Kirkbakgaard, E568, www.kirkbakgaard.dk
  71. Klaus Jensen Havekunst, F610, www.klausjensenhavekunst.dk
  72. Krastrupsøgaard Gårdbutik, E508, krastrupsoegaard.dk
  73. Kristeligt Dagblad A/S, E402, www.k.dk
  74. Krogslund Autodele, C265, www.krogslund.dk
  75. Landlyst Plantecenter, A182, www.landlystplantecenter.dk
  76. Liljemanden, F636
  77. Little Reusers ApS, E450, www.littlereusers.dk
  78. LOOP Fitness, C254, www.loopfitness.dk
  79. MEB Smedie ApS, A130, www.meb-smedie.dk
  80. Memira Aalborg, C240, www.memira.dk
  81. Munich Spring, A154, www.fit-fun.dk/optimus-massage
  82. Møbel Salg ApS, A125, www.moebelsalg.dk
  83. Nordic Notebook, C203, www.nordicnotebook.dk
  84. North Trampoline, A193, www.northtrampoline.dk
  85. NOWELL Tømrer & Snedker, C207, www.nowell.dk
  86. NT El-Service ApS, C267, www.ntelservice.dk
  87. OK a.m.b.a., C255, www.ok.dk
  88. OK Køkkenrenovering, A118, www.okkr.dk
  89. Ordblinde / Dysleksiforeningen i Nordjylland, C232, www.ordblindeforeningen.dk
  90. Outrup Vinduer og Døre, A127, www.outrup.dk
  91. PA Anlæg, A190, www.pa-anlaeg.dk
  92. Pacari Chocolate Danmark, E544, www.pacarichocolate.dk
  93. Papi's Crepes, E530, www.facebook.com/papiscrepes
  94. Primo Vinduer A/S, A140, www.primovinduer.dk
  95. Proff-Clean ApS, D95, www.proffclean.dk
  96. Puk's Delikatesser, E560, www.puksdelikatesser.dk
  97. Randers Regnskov, A105, www.regnskoven.dk
  98. Reste-pus i stalden, G324, www.reste-pus.dk
  99. Rickshaw Tours & Travel, A121, www.rickshawtravels.dk
  100. Rom Import, E574
  101. Rubi Isolering ApS, A157, www.rubiiso.dk
  102. SengeSpinderiet ApS, A132, www.sengespinderiet.dk
  103. Site of Wonder, C242+G334, www.siteofwonder.dk
  104. Slagter Engen, E580, www.slagterengen.dk
  105. Snapselauget Cimbrerne, E526, www.snapselauget.dk
  106. Staudeengen Aronia, E500, www.staudeengen.dk
  107. Staudeengen, F630, www.staudeengen.dk
  108. Sulsted Murerfirma ApS, A123, www.sulstedmurerfirma.dk
  109. SunCharter, A109, www.suncharter.dk
  110. Tagmaler Kim Bollerup ApS, A106, www.kimbollerup.dk
  111. Tagtech, A170, www.tagtech.dk
  112. Telenor, C216, www.telenor.dk
  113. Telmore PLAY, C200, www.telmore.dk/telmoreplay
  114. Tempur Sealy Danmark A/S, A176, www.tempur.dk
  115. Terndrup Taxa & Turistbusser, A146, www.terndruptaxa.dk
  116. TommyTelt.dk, E406, www.tommytelt.dk
  117. Torvets Gartner ApS, F680
  118. Tupperware, C246, www.tupperware.dk
  119. Uggerhøj A/S, A138, www.uggerhoej.dk
  120. Ungarn Rejser, C253, www.ungarnrejser.dk
  121. Vandfontæne-shop.dk, F690, www.vandfontaene-shop.dk
  122. Velfac Vinduer og Døre, C207, www.velfac.dk
  123. Velux Tagvinduer, C207, www.velux.dk
  124. VENSTRE i Region Nordjylland, C236, www.venstrenord.dk
  125. Verisure A/S, C230, www.verisure.dk
  126. Vestjyske Delikatesser, E522, www.vestjyskedelikatesser.dk
  127. Vinduesgrossisten, A152, www.vinduesgrossisten.dk
  128. Wagner Anlæg & Havedesign ApS, D98, www.wagner-havedesign.dk
  129. WeCare4u, A134, www.wecare4u.dk
  130. Witt A/S, A147, www.witt.dk
  131. World of Comfort ApS, A159, www.worldofcomfort.dk
  132. XL Printshop, G312, www.xlprintshop.dk
  133. Aabybro Mejeri A/S, C209, www.ryaais.dk
  134. Aalborg Haandværkerforening, C279, www.aalborg-hvf.dk
  135. Aarstiderne A/S, C259, www.aarstiderne.com